Юридичні фальстарти при підготовці документів на продажу нерухомості.

Spread the love

Помилкові рішення при підготовці документів для купівлі квартири або іншої нерухомості.

Юридичний супровід купівлі квартир у Києві….

0988216642

Незважаючи на приказку, готуй сани влітку, а щось інше взимку, продавці квартир дуже часто приймають неправильні рішення при підготовці документів на квартиру, що продається.

Обрали нотаріуса, в якого ви хочете посвідчити договір купівлі продажі нерухомості. Або навіть віддали йому всі оригінали.

Юридичні консультації по питаннях нерухомості….

Суть фальстарту в тому, що потенційний покупець, скоріше за все захоче сам обрати нотаріуса. Тому, що він в ньому ніби впевнений. Бо це його….

Результат: нотаріус подає запити, надіється на свіжу копієчку, а Ви… Зрадник… Уявіть, коли документи тим більше в нього.

Що робити: Не поспішайте попереду батька в пекло. Пам’ятайте у більшості випадків нотаріуса вибирає покупець нерухомості, а не продавець.

Обрали ріелтора, передали йому всі оригінали документів і підписали договір на ексклюзивну продажу. І влетіли в необґрунтовані комісійні…

Суть фальстарту: Навіть якщо клієнт прийде до Вас, так би мовити, з вулиці, ріелтор захоче компенсації, чи навіть всі комісійні, при продажі вашого нерухомого майна.

Софійївська Борщагівка чи Київ?

Результат: Потрачені нерви та зайві кошти.

Що робити: Підписуйте дуже уважно договори з агентствами нерухомості. Будьте уважними. Залишайте собі можливість маневру.

Вирішили продати нерухомість і замовили оцінку вже і зараз.

Суть фальстарту:  Ви не знаєте, коли і за скільки продасте Вашу нерухомість. Ви не знаєте чи на момент нотаріального посвідчення угоди звіт оцінщика буде дійсний. Ви знаєте тільки те, що хочете.

Результат: потрачені кошти і час на оцінку нерухомості.

Що робити: Замовляйте оцінку нерухомості тільки тоді, коли у Вас є реальний покупець. Крапка.

Як купити вигідно квартиру і перепродати?

Настоялися в чергах і отримали довідки про відсутність заборгованість заборгованості по комунальним платежам на даний момент.

Суть фальстарту: Ви збираєте довідки про відсутність заборгованості. А на який момент вони фВам знадобляться самі не знаєте.

Результат:  Потрачений час.

Що робити: коли буде покупець.  Тоді і зберете ці довідки. І часно сплачуйте комунальні платежі за нерухомість.

В якому Будинку краще купити квартиру?

Забули отримати банальну юридичну консультацію, щодо стану Ваших документів, і чи вони у Вас всі в порядку.

Суть фальстарту: Ви зібралися продавати квартиру, а не знаєте чи взагалі існує така можливість.

Корисно для покупця квартири?

Результат: Потрачений час, кошти, а може і реальний покупець за реально хорошу ціну. Ринок то не росте зараз (2017 р). можливо цю статтю прочитають в далекому майбутньому.

Що робити: Порадьтеся з юристом, адвокатом, бажано й з нотаріусом, заплатіть їм кошти і переконайтеся що з юридичної точки зору у Вас все ок.

Які дії потрібно зробити для ефективної продажі квартири?

Команда HOTFLAT

Опубліковано у Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *