Як знизити ціну квартири, яку Ви хочете купити?

Spread the love

Деякі поради: аргументи при торзі за ціну квартири, яку ви хочете купити….

 Придбаваючи квартиру, покупець завжди намагається зменшити її ціну, яку визначив продавець Буває, що ця ціна перевищує фінансові можливості покупця, а продавцеві нерідко навпаки її вартість здається заниженою. Таке буває часто продавець хвилюється-як би не продешевити з ціною, а покупець, у свою чергу,турбується -як би не витратити зайве. Щоб допомогти покупцеві в його прагненні зробити вдале придбання, розглянемо яких правил йому треба дотримуватися з продавцем в процесі ведення торгівлі.

Незважаючи на ціну квартири – перевір документи і її чистоту….

044-361-16-84

0988216642

Що в оголошенні про продаж квартири свідчить про можливість торгуватися за ціну?

Так, насамперед, під час перегляду оголошення про продаж квартири, слід звернути увагу на наявність або відсутність у тексті речення:”торг доречний”. Наявність цієї фрази означає, що у продавця можуть бути підстави понизити встановлену ціну на прохання покупця і тому в процесі спілкування з ним доцільно ненав’язливо визначити причини такої настроєності. Відсутність такого речення в тексті, повинно навести покупця на думку, що продавець вже врахував усі впливаючі чинники і не налагоджений, або взагалі знижувати на скільки б то не було встановлену ціну, або неохоче понизити її дуже ненабагато, та й те під впливом дуже вагомих аргументів.

Коли ціну на квартиру, яка продається знизити неможливо?

Правда Існують випадки, коли вже заздалегідь стає зрозуміло, що покупцеві не вдасться понизити ціну на квартиру, що продається, і тому торгуватись- недоцільно. Торкається це тих випадків, коли, наприклад, вартість квартири, що продається, продавцем встановлена значно менше, ніж ціна інших таких самих квартир, запропонованих на продаж.

ЯКЩО У ОГОЛОШЕННІ ПРО ПРОДАЖ КВАРТИРИ БАГАТО ПЕРЕГЛЯДІВ – ЦІНУ ЗНИЗИТИ МАЛО ШАНСІВ…

 Також буде зрозумілим, що не вдасться знизити ціну на квартиру, що продається, якщо існує досить велика кількість покупців, що цікавляться саме цим помешканням. Крім того, не слід сподіватися на зниження вартості елітної квартири або іншої нерухомості, якщо вони розташовані в престижному місці. Власники таких об’єктів фінансово досить забезпечені  і, зазвичай, принципово не поспішають продавати їх за заниженою ціною,щоб не втратити при цьому значну суму, і тим більше, не бажають робити якусь невелику знижку. У усіх інших випадках торгуватися потрібно і спроба хоча б трохи понизити ціну стане хорошою винагородою покупцеві за терпіння, наполегливість і уміння торгуватися з продавцем.

ВЛАСНИКИ ПРЕСТИЖНИХ КВАРТИР ДУЖЕ ЧАСТО НЕ ТОРГУЮТЬСЯ – ГОТОВІ ЧЕКАТИ.

 Як же потрібно торгуватися, щоб добитися бажаного результату?

 Передусім, цього не слід робити при першому ж перегляді квартири, оскільки така поспішність може викликати негативні емоції і подив у продавця(адже він розраховує на приємні враження від перегляду його квартири, а тут- прохання про зниження ціни).

При першому перегляді потрібно домовитися про наступну зустріч (за день-два) і з*ясувати про зручний для цього час. Не потрібно торгуватися по телефону, оскільки такі пропозиції не викликають у продавця позитивних емоцій і він може швидко закінчити розмову. Торгуватися потрібно тільки під час особистої зустрічі. На початку зустрічі слід уточнити вартість квартири, оскільки може бути,що продавець вже вирішив знизити її ціну. В процесі торгів бесіду слід вести спокійним тоном, не афішуючи своє задоволення перевагами квартири, але і не підкреслюючи її недоліки. Не потрібно ставити прямолінійні питання,наприклад : чи готовий продавець понизити ціну? Це можна запитати по-іншому, наприклад: на яку суму продавець може зменшити ціну? Ніколи не кажіть, що квартиру Вам необхідно купити терміново і саме в цьому районі. Повідомте продавця про те, що Ви до того, як знайшли пропозицію про продаж цієї квартири, розглядали і інші пропозиції, і тому так грунтовно цікавитесь деталями можливої угоди.

ПЕРЕД ПЕРЕГЛЯДОМ КВАРТИРИ, ЯКА ПРОДАЄТЬСЯ – ПЕРЕПИТАЙТЕ ЦІНУ – МОЖЛИВОЇ ЇЇ ВЖЕ ПОНИЗИЛИ.

 При цьому можна перерахувати декілька прикладів вартості аналогічних квартир в довколишній місцевості переходячи від більш високих цін(вказавши на значні переваги таких квартир) до квартир з нижчими цінами .

Було б добре, якби до часу Вашої розмови з продавцем, Ви вже володіли б інформацією про тривалість продажу цієї квартири (термінах подання оголошення)   та мотивах продажу,соціальному положенні продавця, складі сім’ї  і т.і.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ КВАРТИРА ПРОДАЄТЬСЯ…

Якщо продавець Вас уважно слухає, то можна для більшого завоювання його довіри спочатку назвати декілька вочевидних фактів гідності квартири, а потім поступово перейти і до характеристики її явних недоліків(наприклад якщо квартира знаходиться на першому, або останньому поверсі,або в під’їзді немає чергового і т.д. ), не критикуючи їх.

Ведіть бесіду так, щоб співрозмовник відчув Вашу сміливість і упевненість в тому, що у Вас вже є і інші непогані варіанти купівлі квартири. Говоріть з продавцем спокійним, урівноваженим тоном, аргументуйте свою пропозицію про необхідність зниження ціни конкретними фактами(наприклад значною віддаленістю будинку від станції метро,від найближчої зупинки громадського транспорту, або навпаки- занадто інтенсівним транспортним потоком біля будинку).

Ведіть розмову з продавцем як з рівнозначним партнером, демонструючи у бесіді своє розуміння його бажання продати квартиру, як дорожче.Не перестарайтеся, не просіть велику знижку на вартість квартири. Ваше побажання понизити вартість квартири навіть при усіх сприятливих для Вас варіантах, має бути не більший 10% від первинної вартості квартири, хоча в окремих випадках слід вважати добрим результатом і знижку і в дві-три тисячі доларів. Якщо квартира Вам дійсно подобається, Ви хочете її придбати і у Вас готова необхідна сума, тоді  вкажить в розмові на свою готовність КУПИТИ КВАРТИРУ ВЖЕ ЗА КОНКРЕТНУ СУМУ.

 Висновок

Для торгівлі багато що залежить від стану ринку продажу квартир. Якщо квартира знаходиться в комфортному місці, неподалік від станції метро, відмінно спланована і т.п.,а на її купівлю є  багато бажаючих, тоді її продадуть тому покупцеві, який запропонує за неї більше грошей. В цьому випадку торг має бути спрямований на те, щоб Ваша найбільша ціна не була б значно більшою. Якщо ж, ринок продажів такий,як зараз, та покупців важко знайти (у таких випадку говорять, що ринок зупинився), то торгуйтеся сміливо. При цьому пам’ятайте, що важливий не лише розмір знижки, яку домагаються, але і те, яким тоном це робиться, а також наскільки вона аргументована. Тому торгуйтеся завжди і домагайтеся знижки. Це приємно, незважаючи  від величини досягнутого бонуса.

З ПОВАГОЮ КОМАНДА HOTFLAT

Опубліковано у Деякі моменти про ціни , Купити квартиру вторинний ринок | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *