Як вибрати район для купівлі квартири в Києві?

Spread the love

Особливості вибору району для купівлі квартири у місті Києві та передмісті Києва?

Як кажуть кожна свиня своє болото хвалить…Так і мешканці кожного району хвалять свій район. Тому попробуємо проаналізувати критерії, які варта взяти до уваги при виборі району в місті Київ, в якому Ви хочете купити квартиру в Києві.

Юридичний супровід купівлі квартири в у всіх районах Києва…

0988216642

0443611684

Вибір району до якого ви звикли – іноді правильний, а іноді аб абсурдний критерій….

Згадайте американські фільми, коли постійно хтось переїжджає, тому що так краще.

Купити квартиру в тому самому районі, де ви живете, де на даний момент знімаєте квартиру , тощо, хороший варіант, якщо він відповідає іншим критеріям, які будуть розглянуті нижче.

Наприклад, потенційний покупець живе в дарницькому районі. Не одружений, прив’язки до дитячого садочку, тощо немає. Але їздить на роботу на Борщагівку.

Думаю, що багато хто підтвердить, що краще даній особі купити квартиру і переїхати на Борщагівку.

Купити квартиру близько біля роботи – правильний критерій, якщо ви плануєте працювати в цьому місці довго…

Згадую слова одного знайомого, що жити потрібно від роботи на відстані викуреної сигарети.

Але одне але. Багато осіб, зокрема молодих, які є потенційними покупцями, декілька разів за життя змінять місце проживання. Тому залишайте місце для відступу.

Хороша транспортна розв’язка і будинок недалеко від  метро – важливий критерій для вибору майбутнього району проживання.

Ще якщо й робота близько, то це взагалі хороший варіант.

 

Можливість швидко і без проблемно доїхати до дачі, яка вже є або бажання купити дачу в певному районі.

Чи у Вас уже є дача. Чи ви тільки плануєте придбати заміський будинок для постійного чи тимчасового проживання. Повірте, коли до нього відстань пів години від Вашої квартири – це великий плюс і економія ваго часу.

Садок, школа, спортзал – критерій важливій, але іноді ним можна поступитися…

Коли Вийшовши з під’їзду – ви потрапляєте у подвір’я  дитячого садочку це великий плюс. Іноді і школа з тих чи інших причин ідеально підходить дітям і міняти її не варто.  Але іноді вартує заради економії чотирьох годин в день змінити і школу і спортзал дитини. Ніж самому бути вижатому як лимон.

Найважливіший критерій вибору квартири – бо мама живе у сусідньому під їзді.

Дуже часто важливим критерієм вибору району, де особа купує квартиру, або іншу нерухомість є проживання поруч батьків. Не буду сильно сперечатися в даному питанні, бо більшість києвлян, як і більшість українців, досить консервативні.

Але, варта поговорити з батьками. Можливо більш вартує, щоб вони переїхали ближче до того місця, яке підходить Вам.

Екологічні аспекти: озеро, парк, тощо – важливо, але не критично для вибору району покупки квартири.

Озеро для рибалки, парк для прогулянки, річка для душі, що скажеш природа. Це важливо, але не повинно відігравати ключову роль.

Але дуже Важливо, якщо ви точно знаєте про аекологічність потенційного району купівлі квартири. То тікайте звідти не озираючись.

Який ідеальний район для купівлі квартири в місті Київ?

Якщо Ви не можете досягти компромісу між різними варіантами, бо ідеалу ніколи не знайдеш, у випадку де у Києві купити квартиру бажаємо Вам купити квартиру у центрі міста Київ, стати президентом з гвинтокрилом, площадкою для нього, і можливістю на ньому літати.

Опубліковано у Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *