Як однушку перетоворити в двушку?!

Spread the love

Доброго дня!

Сьогодні у нас тема яку краще вибирати квартиру при купівлі в новобудові!

Юридичні послуги з приводу купівлі продажу квартир...

0988216642

0443611684

Якщо ви визначилися на якійсь квартирі і вже готові заплатити кошти забудовнику за вибрану вами квартиру, хочу вам запропонувати варіанти планування квартир за допомогою яких ви можете при купівлі однокімнатної перетворити свою однокімнатну квартиру в двохкімнатну.

Поради юриста про купівлю-продаж квартири….

Якщо ви вирішили купувати однокімнатну квартиру, перше на що ви повинні звернути увагу на те що на технічному зображенні повинен бути просторий коридор за допомогою якого можна зробити перепланування, звернути також не малу увагу на те де розташована кухня і ванна кімната чи буде можливість перенести кухонну кімнату  в другий кінець квартири.

Купити квартиру на Троєщині чи в Софіївській Борщагівці…

 Варто зауважити чи дозволить забудовник робити перепланування у середині квартири знесення якихось перегородок і збудування нових. На даний час дуже багато людей які купують квартири однокімнатні перетворюють їх на двохкімнатні і що я скажу вам що доволі комфортно і стильно виглядає таке перетворення.

Неправильні рішення при ремонті квартир…

Одже, увагу на зображення, як можна зробити перетворення.

На першому малюнку у нас знаходиться зразок плану забудовника, стіни які ми прибрали і збудували нові не перешкоджають технічним характеристикам, тобто можна робити перепланування квартири, на рахунок того що у нас вийшло це великий просторий коридор (хол) який переходить на кухню яка знаходиться в кінці кімнати, стіну яка стоїть від’єднує кухню і кімнату 2 можна зробити напівскляною щоб денне світло з вікна кімнати попадало до кухні. Кімнату 1 можна продовжити на балкон так як місце для речей чи крісло для відпочинку з виглядом на місто, і в нас вийшла квартира з просторим коридором разом із кухнею дві окремі кімнати.

Особливості купівлі квартири в панельному будинку?

Як продати квартиру дорого?

Корисна інформація про купівлю чи продаж квартири…

Як швидко можна продати квартиру за нормальну ціну…

З ПОВАГОЮ КОМАНДА HOTFLAT!

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕПЛАНУВАННЯ КВАРТИР

Опубліковано у Технічні особливості квартир в місті Київ | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *