Як можна ніби законно купити квартиру, а потім її втратити?

Spread the love

Чому інколи декілька разовий продаж не рятує нових власників квартири?

Мотивом написання даної статті, стали неодноразово почуті питання і твердження осіб пов’язаних з угодами по нерухомості (ріелторів, нотаріусів, потенційних покупців і продавців), які стверджують, що варто декілька разів перепродати об’єкт, який був втрачений справжнім власником внаслідок дій шахраїв, тощо і все буде добре.

Юридичні послуги по оцінці ризиків при купівлі квартири або іншої нерухомості в Києві:

044-361-16-84

Де тут правда, а де ні попробуємо розібратися в даній статті…

Про які випадки ця стаття?

Бувають ситуації, коли особа набула квартиру або іншу нерухомість у власність, не думаючи не гадаючи, що колись законний власник втратив даний об’єкт внаслідок наприклад шахрайських дій.

Проходить певний строк, і новий власник дізнається, що ніби на його квартиру хтось претендує. Чим тільки не пояснюють собі в подальшому особи причини того, що цілком законно куплену ними квартиру відібрав старий власник.

І дуже часто у випадку, коли квартиру у добросовісних покупців забрано, повернути сплачені кошти вже немає як.

ІНШІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРИВОДУ РИЗИКІВ ПО КУПІВЛІ КВАРТИР….

ІНКОЛИ ПОВЕРНУТИ ПОКУПЦЕМ ВТРАЧЕНІ КОШТИ ВЖЕ НЕМОЖЛИВО….

 Чи можна цілком добросовісно купити об’єкт нерухомості, а потім старий, навіть уже не попередній власник, забере його назад?

 Це цілком реальна ситуація.  Звичайно бувають певні законодавчі моменти, але це вже лірика….

В ЯКОМУ РАЙОНІ КИЄВА КРАЩЕ КУПИТИ КВАРТИРУ?

На якій підставі старий, але законний власник квартири може її повернути навіть після багаторазових  перепродажем?

 Відповідно до Цивільного кодексу України власник має право витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним.

Відповідно до ч. 1 Статті 388 Цивільного Кодексу України якщо майно за відплатним договором придбане в особи, яка не мала права його відчужувати, про що набувач не знав і не міг знати (добросовісний набувач), власник має право витребувати це майно від набувача лише у разі, якщо майно:

1) було загублене власником або особою, якій він передав майно у володіння;

ДЕЯКІ МОМЕНТИ ПРО ЦІНИ НА КВАРТИРИ…

2) було викрадене у власника або особи, якій він передав майно у володіння;

3) вибуло з володіння власника або особи, якій він передав майно у володіння, не з їхньої волі іншим шляхом.

Отже як вказує дана стаття закон не цікавиться скільки разів майно перепродувалося.

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РІЗНИХ КВАРТИР НА РИНКУ КИЄВА….

ЗАКОН НЕ ЦІКАВИТЬ СКІЛЬКИ РАЗІВ КВАРТИРА АБО ІНША  ПЕРЕПРОДУВАЛОСЯ….

КУПІВЛЯ-ПРОДАЖ КВАРТИ – ЦІКАВО….

Ознайомитися з судовою практикою, коли майно витребують після декілька разових перепродажем можна за наступним посиланням:

 Аналіз судової практики про витребування майна з чужого незаконного володіння.

Що робити покупцю нерухомості, якщо її починають витребовувати у вище зазначеному порядку?

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОДАТИ КВАРТИРУ?

 Крім вище наведених норм законодавства України існує можливість відшкодування коштів з попередніх, навіть дуже правильних продавців квартири, існують моменти позовної давності, і як зазначають дуже поважні адвокати: суд не з’ясовує об’єктивну істину, а з’ясовує доведеність чи недоведеність певних обставин.

З повагою команда HOTFLAT за підтримки ЮК ДОМПРАВО

Опубліковано у Купити квартиру вторинний ринок, Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *