П’ЯТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОМИЛОК ПРИ КУПІВЛІ КВАРТИРИ В ШЛЮБІ.

Spread the love

П’ять юридичних помилок при купівлі квартири в шлюбі.

Які помилки допускають молоді люди, які уклали шлюб під час купівлі квартири?

Консультація юриста з приводу неправильний дій під час набуття у спільну власність квартири або іншої нерухомості.

Юридичні послуги з приводу нерухомості

0443611684

0988216642

  1. Купили дітям квартиру, що б жили, а при розлученні вона забули хто купив.

Оформлення квартири у власність після укладення шлюбу на одного члена подружжя, але гроші були комусь подаровані одними з батьків.

Така ситуація насправді дуже часто зустрічається. Полягає вона в тому, що двоє одружуються. Душа в душу як кажуть. Одні з батьків дають дітям хату, що б вони купили квартиру. Діти, вже перебуваючи у шлюб купляють своє гніздечко. Шлюбний контракт або інші допустимі докази, що ця квартира куплена за спільні гроші відсутні.

Не так склалося, як гадалося. Розлучаються. Вона або він, за порадою розумних адвокатів чи юристів, яких у Києві повно – каже, що їй (йому) належить половина квартири.

Результат: суд виносить рішення: куплену у шлюбі квартиру поділити порівну.

  1. Записали квартиру, яка будується на одного а при розлученні він каже що це тільки його.

Інвестування в будівництво квартири в багатоквартирному будинку із зазначенням набувача прав на нерухомість одного. Така ситуація виникає дуже часто в офісах забудовників, де молоде подружжя бажаючи про інвестувати квартиру, слухають менеджера забудовника, коли той каже, що в договорі майнових прав, інших договорів набуття права прав на квартиру в новобудові можна записати тільки одного.

Як наслідок, а статистика розлучень в перший рік спільного проживання дуже велика. Будинок не встигають ввести в  експлуатацію, вони вже розлучилися, вона або він вже перепродала права на квартиру, а інший член подружжя залишився з нічим. . От і таке то буває.

  1. Хай живуть як голуб’ята, нехай все буде порівну, а сталося то він каже, що квартира на половину його.

Кошти на квартиру зібрані не в рівних долях, але власність зазначена рівна. Одна сімейство дало кошти в розмірі двох третин, а другі іншу частину. От скажіть як саме ділити ці кошти після раннього розлучення. Звичайно є справедливі люди, які й ділять куплену квартиру справедливу. Але дуже часто зустрічаються випадки коли горло один одному перегризти хочуть.

  1. Швиденько всі скидаємось, купуємо квартиру, записуємо на когось із батьків.

Запис покупцем квартири на когось із батьків. Ця помилка при купівлі квартири буває рідко. Частою причиною мотивів таких дій є наприклад кредит когось із молодих або проблеми з законом, або просто захмарені серця. Наслідки прорахуйте самі.

  1. Будуйтеся дітки. От у тому краєчку – Після розлучення: щоб ноги твоєї тут не було.

Будівництво будинку, на землі, яка належить комусь із батьків.

Почали жити молоді в будинку когось із батьків. Виділили їм на словах частину земельної ділянки. І вони, їх родичі збудували їм хатку на двісті квадратних метрів.

Не так склалося як гадалося. Розійшлися їхні стежинки. Вигнали його або її з будиночку.

Висновки щодо помилок при купівлі квартири:

Любов любов’ю. Нехай молодята живуть сто років. Але для уникнення помилок при купівлі квартири чи іншої нерухомості відображайте на бумазі дійсно те, що відбувається. Не соромтеся записувати все як є. Хто є власником коштів на нерухомість, той нехай і буде у відповідній частці власником нерухомості.

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові, Про купівлю квартир в різних районах Києва, Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *