Про купівлю квартири в ЖК «Галактика…

Spread the love

Купівля квартири у ЖК «Галактика» – про комплекс та юридичні аспекти його забудови.

Всього в 10 хвилинах пішої прогулянки від станції метро Лівобережна (червона гілка), розкинулася забудова житлового комплексу «Галактика», що територіально зайняв місце старого молочного заводу «Галактон», звідси, видно, і назва комплексу.

Коротко про будівництво на інфраструктуру біля ЖК «Галактика»…

Будівництво буде здійснюватися у три черги по два будинки в кожній. Також на цій самій території, той самий забудовник уже закінчив будівництво окремого будинку, який хоча і не входить до складу ЖК, проте знаходиться поруч основної частини комплексу. Як і обіцяв забудовник, біля будинків вже завершене будівництво супермаркету «NOVUS», що звичайно підвищує рівень комфорту життя у комплексі. Варто зазначити, що додатково у 2021 році, по завершенню будівництва житлових будов, планується зведення багатоповерхової автомобільної стоянки, проте як бути автовласникам до того з парковочними місцями – не зрозуміло, адже будинки такої поверховості (25 поверхів кожен) вмістять чимало автолюбителів, а де всім залишити на ніч авто – невідомо. Розв’язка та завантаженість доріг також залишають бажати кращого. Одне зручно, тим хто добирається на громадському транспорті – поруч метро та зупинки маршруток, як курсують, в основному по лівому березі, тому аби дістатися правого берега столиці – рекомендуємо все ж зупинитися на метро.
Важливим є також те, що забудовник планує відкриття приватного дитячого садочка у будинку «Пегас», що може значно спростити життя молодих сімей у даному житловому комплексі.
Щодо інфраструктури, то зрозуміло, що поруч станції метро «Лівобережна» є і ТРЦ «КОМОД» і різного роду заклади, і магазини і аптеки, у пішій доступності (10 хвилин ходу) ліцей №208, Гімназія№136, школа №182, Русанівський ліцей та школа №125

Про ціни ЖК «Галактика» на момент написання даної статті… орієнтовно з їх сайту….

Цінова політика у забудовника наступна – чим ближче до здачі і чим вище поверх, тим більша ціна. Приблизні ціни на квартири у ЖК «Галактика» (2 черга, здача 3 квартал 2019 року):
• Однокімнатні – 22660 грн/м² (середня площа 45 м²)
• Двокімнатні – 22000 грн/м² (середня площа 67 м²)
• Трикімнатні – 21440 грн/м² (середня площа 87 м²)
Купити квартиру у ЖК «Галактика» можна за двома схемами: через договір деривативу та інвестиційний договір, детальніше про плюси та мінуси цих схем інвестування читайте у нас на сайті.

Як краще продати квартиру?

Тепер, щодо юридичних моментів у самому будівництві житлового комплексу…

Почнемо, як завжди, з самого коріння – землі під будівництвом. Дана земельна ділянка знаходиться у власності громади міста Києва, тобто у комунальній власності, спершу у 2017 році ТОВ «Галактон» передало у суборенду (адже само орендувало через міську раду) цю землю для ТОВ «СІА», що і є нашим замовником будівництва. Пізніше вже ТОВ «СІА» стає орендарем землі та укладає договір оренди землі з Київською міською радою. Строк дії договору до 18.04.2027 року. А далі земля перейде по законодавству України в користування організації, що візьме на баланс будинки. Цільове призначення землі відповідає необхідному для введення в експлуатацію будинків.

Юридичні послуги: супровід купівлі продажу квартир в новобудовах….

0443611684

Про суб’єктів задіяних у будівництві….

Юридичні особи, що задіяні у будівництві, генпідрядник, замовник, підписант по договору, проектувальник не перебувають у процесі припинення, тобто не банкрути, що підтверджується інформацією і Мінюсту України.

Юридичні консультації щодо купівлі продажу квартир в новобудовах…

Про дозвільну документацію….

Щодо дозвільної документації, то на даний момент і дозволи на виконання будівельних робіт за адресою Є. Сверстюка 4 і Ліцензії у генпідрядника, тобто самих будівельників, чиї робочі та техніка, наявні, не скасовані, та відповідають по класу наслідків, заявлених у цих документах (СС3) фактичній забудові. Крім наявної інформації від ДАБІ це додатково підтверджується відомостями з містобудівного кадастру міста Києва.

В якому районі Києва краще купити квартиру?

Про суди де фігурує ЖК «Галактика»…

Тепер до судів. У 2017 році, була судова справа за визнання протиправним та скасування рішення від 21.11.2016 №1464/16/012/009 щодо видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Рішення прийнято на початку 2018 року на користь забудовника, тобто позивачу відмовили і дані документи залишилися в силі. Проте все ж варто задуматися, хто зацікавлений у притроможуванні будівництва ЖК «Галактика».

Короткий висновок…. На нашу думку….

В цілому об’єкт досить цікави, близьке розташування до метро, розвинута інфраструктура, середні ціни роблять його доволі привабливим для інвестування, особливо для молодих сімей…

Цікаві моменти купівлі продажу квартир у Києві….

З повагою команда HOTFLAT….

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *