Подумай про екологію перед купівлею квартири в Києві.

Spread the love

 Огляд екологічно несприятливих місць для купівля квартири і проживання в ній.

Послуги юриста: купівля-продаж квартир.

 Попри те, що при виборі місця проживання, яке часто пов’язане з купівлею квартири, намагаються врахувати вплив багатьох чинників, проте, багато мешканців вважають дію деяких з них другорядною і зазвичай не беруть до уваги.

Відповіді юриста по питаннях купівлі нерухомості…

Одним з таких недооцінюваних чинників є екологічна обстановка в місці проживання. У жодному з публікованих оголошень про продаж квартири немає застережень про несприятливу екологічну обстановку. Адже екологічна обстановка робить вирішальний вплив на здоров’я людей, а значить і рівня комфортності проживання.

Неправильні рішення при ремонті квартир…

Так чому ж в Києві виникають несприятливі мікрорайони, в яких екологічна обстановка може чинити негативну дію на стан здоров’я мешканців ?

Фахівці стверджують, що найбільший вплив на екологію в місті роблять стан повітряного басейну, чистота джерел води і стан грунту в місці проживання. У свою чергу і на чистоту повітря, і якість води, і стан грунту в основному впливають кількість шкідливих викидів автомобілями вихлопних газів і рівень забруднення довкілля промисловими підприємствами.

В якому районі Києва купити квартиру?

В повітрі Києва знаходяться близько двох десятків різних шкідливих домішок і майже 85% з них складають викиди вихлопних газів автомобілів.Вихлопні гази автомобілів особливо шкідливі для здоров’я, оскільки потрапляють безпосередньо в зону дихання людей. Аналіз рівня забрудненості повітря шкідливими викидами автомоболей свідчить про те, що найбільш повітря в Києві забруднене в період з березня по серпень, при цьому максимальної забрудненості він досягає з травня по липень, а найбільша забрудненість повітря виникає в місцях найбільшого руху автомобилей-біля автомагістралей і перехресть(площ).

Дослідження в різних місцях Києва показали, що найзабрудненіше повітря знаходиться на території Бессарабській, Деміївській (автовокзал), Дарницькій і Харківській площі, а також на вулицях Телиги, Гагаріна, Набережно- Хрещатицькій, проспектах Бажана, Соборності, Харківському шосе, бульварах Дружби Народів і Лесі Українки.

З якої ціни починати продавати квартиру?

Індекс забруднення повітря в найбільш забруднених місцях – в районі Деміївській і Бессарабській площ перевищує допустиму в 2,5-3,0 рази.

Крім того, повітря над деякими районами міста забруднене шкідливими викидами, оскільки, ці території погано продувається вітрами і мають низьку швидкість циркуляції повітря. Такими мікрорайонами є -площа Перемоги, Поділ, бульвар Лесі Українки; -Дарницька площа, пр. Гагаріна, вул. Каунаська, пр. Соборності, Харківське шосе; -Оболонський проспект, вул. Скляренка; -мікрорайон станції метро “Шулявська”, Проспект Перемоги, вул. Є. Телиги, вул. О.Довженка. Свій внесок в стан екологічної обстановки вносять і промислові об’єкти, умови фунуцинування яких можуть привести до екологічної катастрофи.Такими є: -ТЕЦ- 6, що забезпечує теплом жителів декількох районів г.Киева і розташована на вул.Пуховській, 1а.

Чи краще продавати квартиру з ріелтором чи без нього?

Як однушку перетоворити в двушку?!

Продукти згорання мазуту, що викидаються у повітря, негативно впливають на органи дихання людей і їх імунітет; -ТЕЦ- 5, розташована на вул.Промисловій,4.

Під час роботи станція також викидає в повітря продукти горіння мазуту. Крім того, на підприємстві, що примикає до житлового масиву “Позняки” (Вул.Ревуцького, Здолбуновська, Драгоманова) не задовільно організована утилізація попелу і шлакової суміші, які отруюють повітря; – спецкомбінат “Укр ДО Радон”, на територію якого звозили радіоактивні відходи. Одно з сховищ відходів в 1995р., залила вода, стався витік тритію. Сховище знаходиться в аварійному стані.

Що таке коефіціент корисної площі при купівлі квартири?

Розташований на вул Пиригівський шлях, 50; -мусороспалювальний завод “Енергія”, розташований на вул.Коллекторній, 4б. Викидає в повітряний басейн на рік до 700 тон шкідливих речовин; -завод “Радикал”.

Після банкрутства, при вивезенні з території заводу в 2007 р., ртуті, що використалася на заводі, стався її розлив. Розташований на ул.Червоноткацкій,61; -Бортнічеська станція аерації для переробки стічних вод.Накопила близько 8,5 куб метрів фикалій(можна не більше 3,0).

Корисна інформація при купівлі квартири….

Можливий прорив греблі.Знаходиться на вул.Коллекторній, 1; -Полігон №5(звалище твердих побутових відходів).Фільтрат потрапляє в грунт і підземні води, випаровується.Знаходиться в селі Підгорці, Обухівський район, Київська область; -державне підприємство “Захід”.У виробництві використовувався радіоактивний метал берилій і його з’єднання.Зараз виробництво зупинене, залишки металу(сотні тонн), зберігаються в контейнерах.Вміст металу в грунті перевищує допустиме у декілька разів.Підприємство знаходиться на вул.Академика Вернадського, 38.

Висновок:  Думай, де придбати квартиру для проживання?

Підтвердженням високого рівня забрудненості території м.Києва є наявність у майже 70% дерев ознак захворювань із-за дії поганих умов екології, оскільки дерева швидше за інше створення природи реагують на погіршення стану екологічної обстановки.

Продай квартиру правильно…..

Розраховувати на допомогу чиновників у вирішення проблеми поліпшення екології не доводиться. Про це свідчить і будівництво житлових будинків в самих несприятливих екологічних зонах Києва. Хтось же їм надає дозволи на будівництво в небезпечних зонах! Яскравим прикладом байдужого відношення посадовців до усунення проблем, що можуть виникнути перед мешканцями Києва в екологічно проблемних місцях є швидкоплинне будівництво поруч з місцем скидання шкідливих відходів ТЕЦ- 5. Тому при виборі місця помешкання, купівлі квартири, намагайтеся враховувати екологічну обстановку і уникати забруднених зон.

З повагою команда HOTFLAT

Опубліковано у Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *