Квартири у Києві до 25000 ненаших…

Spread the love

Які квартири можна придбати у Києві за 25000$ (двадцять п’ять тисяч американських доларів)?

Юридичний супровід купівлі-продажу квартир в місті Київ

0443611684

Якщо у Вас обмежений бюджет і Ви хочете зрозуміти для себе, що найкраще можна придбати у Києві до 25000$(американських доларів) з конкретними прикладами то ця стаття саме для Вас.

Консультації юристів з приводу купівлі продажу квартир….

Всі ми знаємо такий відомий агрегатор оголошень, як Лун.ua. Ввівши обмеження по ціні до 25000$ ви отримаєте результат у близько 1600 оголошень, проте всі переглянути і обрати найкраще майже неможливо, тому ми з вам зараз спробуємо систематизувати всі варіанти.

Квартири у такій ціновій категорії умовно можна поділити на 3 великі групи:

  1. старі квартири (вторинний ринок) орієнтовно площею близько 30 кв.м ;

  2. Старі квартири невеликою площею;

  3. Новобудови;

Чи можна купити квартиру в центрі Києва до 20000$ 

Розглянемо детальніше першу групу та типові для неї об’єкти. Вони розташовані переважно у таких районах як Святошинський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, крайні частини Подільського (Виноградар, Вітряні гори), Голосіївського (Теремки) та Оболонського, ви зможете знайти квартири площею близько 33-35 квадратних метрів у старих будинках періоду 1960-1980 років побудови. Стан цих квартир, близькість до транспортних розв’язок, шкіл, садочків буде змінювати ціну в діапазоні від 17500 до 25000 американських доларів.

Квартири другого типу найбільше підійдуть для людей з малим бюжджетом (до 18000$). Я правило їх площа не перевищує 25 кв. м., так звані «Гостінки».

Як правило у них зберігся старий радянський ремонт, стара сантехніка тощо, проте, якщо у вас після угоди залишилося трошки грошей, то при правильному підході можна виконати невеличкий косметичний ремон і зробити квартиру приємно офрмленою та придатною для життя, поступово з часом покращуючи її.

В якому районі Києва краще купити квартиру?

Вартість квартир біля станції метро «Харківська» у Києві станом на 27,12,2017 року

Що ж стосується третьої категорії  і, напевно, найцікавішої для потенційних покупців, то тут варто зазначити, що найшвидше вам доведеться вкладати у ще незавершені будівництва. Тут важливими є декілька моментів, по-перше варто звертати увагу на об’єкт, перевірити документацію, звернутися до юристів по допомогу якщо потрібно, по-друге ціна на об’єкт ростиме пропорційно приближенню строку здачі об’єкта в експлуатацію. У даній ціновій категорії переважно доступні новобудови економ класу.

Про формування ціни на квартири у Києві….

Котрий з варіантів підходить обирати тільки Вам.

Цікава інформація про купівлю продаж квартир у місті Київ….

Цікаво:

Як занизити ціну квартири, яку ви хочете купити.

Нехай щастить у пошуках найкращого варіанту для Вас!

Технічні особливості різних будинків у місті Київ…

З найкращими побажаннями команда HOTFLAT!

Як продати квартиру у місті Київ та КИївській області?

Опубліковано у Деякі моменти про ціни , Купити квартиру недорого в Києві | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *