Купити квартиру – питання, які варто собі поставити!!!

Spread the love

 Які правильні запитання потрібно собі задати при купівлі квартири в Києві або іншому населеному пункті України.

Дана стаття є наслідком багатьох розмов, величезної кількості дискусій з потенційними покупцями квартир, з ріелторами, з нотаріусами та юристами, що супроводжують купівлю продаж квартир у місті Київ або де інде.

Допомога юриста при купівлі нерухомого майна

0443611684

0988216642

ТОП 10 Дурниць при купівлі квартири…

1,2,3 кімнатну квартиру ви хочете купити? В чому нюанси?

Хоча дане питання іноді здається прости, варта зауважити, що планування квартир можуть дуже відрізнятися. І при однаковому бюджеті для купівлі квартири, за ту саму ціну, Ви можете купити величезну однокімнатну квартиру або маленьку трьох кімнатну в хрущовці. Варіантів безліч. Рекомендуємо почитати форуми, звернутися до фахівця.

Купівля квартири через інвестування в новобудову або купівля квартири на вторинному ринку?

Що б відповісти на це запитання, варта мабуть написати цілий багатотомний роман. Ризики, мінуси, варіанти…Одна суттєва різниця – при купівлі на вторинному ринку квартири – заїжджати можливо вже зараз, інвестуванні будівництва квартири виникають свої нюанси: строки здачі об’єкту, вид будинку, тощо.

Район міста в якому хочете купити свої апартаменти?

Центр, окраїна чи передмістя… Хоча здається тут все ясно… Але варта зауважити, що у будь-якому місті існують рівнозначні райони, ціна на квартири в яких може суттєво відрізнятися. Також рекомендуємо звернути увагу на благополучність району, екологічність, транспортну розв’язку, і чи далеко живе Ваш кум і друзі.

Матеріали з яких побудований багатоквартирний будинок?

Цегла, моноліт, панель, сучасні матеріали, давні… Корисні, шкідливі, тут у цілій монографії не розказати. Але розповім історію: знайомий був категорично проти квартир у панельному багатоквартирному будинку. Купив у монолітному. Далі з’ясував, що будинок не з цегли. А стеля і підлога його квартири з того самого бетону. Виявляється є і такі.

Купівля квартири з ріелтором чи без?

Обов’язку чи якоїсь правової необхідності для купівлі бажаних метрів квадратних з ріелтором чи посередником, або без не існує. Але як кажуть, деякі речі змінити не можна. Наприклад по всім параметрам квартира Вам підходить по всім параметрам, навіть з комісійними від для агентства нерухомості чи якогось іншого небажаного Вами посередниках в операціях щодо нерухомості. Вирішувати Вам.

Як кажуть діло хазяйське, але є така приказка, що кожен повинен займатися своїми справами.

Чи потрібен юрист при купівлі квартири в новобудові?

Чи залучати стороннього юриста для перевірки документів при купівлі квартири?

В даному запитанні йде мова про те, що дуже часто покупці квартири  вважають, що нотаріус, який буде посвідчувати договір купівлі продажу квартири, перевірить все, що ріелтор, який бере комісійні щось Вам дуже зобов’язаний крім своїх прямих обов’язків. Хоча, у більшості випадків, вони сумлінно ставляться до своїх обов’язків. Хоча інколи в покупців забирають назад куплені ними такі бажані квартирно-квадратні метри.

Купляти квартиру чи будинок?

Шановні читачі даної статті, відповідь на дане питання це зовсім окрема історія і про неї вже іншим разом.

З Повагою колектив HOTFLET.

Правильні питання при купівлі квартири….

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові, Купити квартиру вторинний ринок, Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *