Купити квартиру на вулиці Чавдар (м. Осокорки)…

Spread the love

Особливості купівлі квартири, що знаходиться на Вулиці Єлізавети Чавдар-Київ, Осокорки в місті Києві.

Юрист по купівлі квартир….та іншої нерухомості…

0988216642

Де знаходиться вул. імені Єлизавети Чавдар ?

Вулиця ім.Є.Чавдар знаходиться в Дарницькому районі м.Києва, в місцевості Осокорки- починається біля станції метро Осокорки в районі перетину Дніпровської набережної і проспекту М.Бажана. Пролягає до вулиці им.Бориса Гмирі.Протяжність вулиці – 1,2 км. Улица ім.Є.Чавдар виникла під назвою “Нова” і з 2009р. названа на честь української співачки Єлизавети Чавдар.До вулиці Є.Чавдар примикають вулиці Григорія Ващенка,Софіі Русовий,Бориса Гмирі. Вулиця імені Григорія Ващенка, виникла у 2010 р. під назвою Нова ХХХIII і з 2011р. носить нову назву на честь українського педагога Григорія Григоровича Ващенка. Протяжність вулиці- 0,990 км.Вона пролягає до вулиці Колекторної. Забудова вулиці Г.Ващенка житловими будинками здійснюється тільки по непарній стороні, парна частина вулиці примикає до садово-дачних ділянок, розташованих на лівому березі р.Дніпро

Чому при розгляді вул.Є.Чавдар увага приділяється і вул.Г.Ващенка ?

Сама по собі вулиця Є.Чавдар має складний зігнутий рельєф і описувати її інфраструктуру можна тільки у поєднанні з іншими, близько розташованими вулицями.Наприклад, частина ділянки вулиці Є.Чавдар разом з вул.Г.Ващенка (непарна сторона) та вул.С.Русової утворюють замкнутий мікрорайон, усередині якого упереміш побудовані та будуються житлові будинки, які мають юридичну адресу вулиць Є.Чавдар та Г.Ващенка. Тому, якщо описувати цю ділянку вул.Є.Чавдар без урахування взаємозв’язків з вул.Г.Ващенко, то вона виглядатиме спотворено.

Які будинки побудовані на вул.Є.Чавдар та Г.Ващенка ?

Перші будинки на вул.Є.Чавдар були здані в експлуатацію у 2009 р., на вул. Г.Ващенко-у 2011 р. Конструкції житлових будинків на цих вулицях- сучасної будови, з комфортними квартирами.Стіни будинків – монолитно- каркасні, панельні, а також з утепленої панелі. Необхідно відмітити, що переважна більшість усіх житлових будинків, побудованих в цьому районі Осокорків, мають не менше 25 поверхів, порівняно невисокими побудовані тільки будівлі магазинів, супермаркетів, кафе, технічні будівлі і т. п.

Як організовано транспортне сполучення на вул.Є.Чавдар ?

Транспортне сполучення на вулиці організоване в основному за допомогою маршрутних автобусів, рух автобусів-інтенсивний.                 З міських маршрутів існують тільки автобуси маршруту №42. Слід зазначити, що цей микрорайон- новий, знаходиться у стадії розвитку, тут широко розгорнуто будівництво різних побутових установ, закінчується будівництво церкви і т.п.Природно, що в процесі будівництва та розвитку мікрорайону розвиватиметься і транспортне сполучення.Крім того необхідно враховувати, що неподалік від вулиці Є.Чавдар знаходиться станція метро “Осокорки”, проходить пр.М.Бажана з широко розвиненим транспортним сполученням, а завершальна ділянка вулиці перетинається з вул.Б.Гмирі, по якій проходить інтенсивний рух маршрутних автобусів, та і пішки до проспекту м. Бажана можна пройти не більше, ніж за 5-7 хвилин.

Виходить, що інфраструктура в районі вул.Є. Чавдар вимагає подальшого розвитку ?

Дійсно, не слід чекати, що через дев’ять років після здачі в мікрорайоні першого 25-поверхового житлового будинку, уся необхідна інфраструктура вже побудована і розвинена.Але потрібно врахувати, що житлові будинки на вул.Є.Чавдар розташовані не в далечині від розвинутих районів міста.По-перше поблизу від ул. Е.Чавдар знаходиться такий житловий мікрорайон, як Позняки з широко розвиненою інфраструктурою, а по-друге -за ті декілька років, коли виникла вулиця, будували не лише житлові будинки, але і розвивали инфраструктуру-були побудовані Торговий центр, фірмовий магазин будівельних товарів, супермаркет “Новус”, відділення різних банків, спортивний зал, магазини, кафе, підприємства побуту, церква і т.п.

А як щодо місць відпочинку для місцевого населення ?

Дійсно,навмисно побудованих парків і стадіонів в районі безпосередньо вул.Є.Чавдар до цього часу немає. Але потрібно пам’ятати, як вже відзначалося, що на іншому боці проспекту М.Бажана знаходяться Позняки з його озерами,парками,та іншими місцями відпочинку, поруч знаходиться станція метро “Осокорки”, неподалік від неї знаходяться пляжі лівого берега р.Дніпро, а міський автобус №42 дозволяє дістатися до мальовничих місць відпочинку у житлових массивах “Русанівка” і Гідропарк, та і за допомогою метро недовго доїхати до будь-якого іншого відомого місця відпочинку міста.Крім того,на півдні від вул.Є.Чавдар, неподалік від перетину вул.Г. Ващенка з вул.Коллекторною знаходиться екологічний парк “Осокорки” і велике озеро “Небріж” на березі якого знаходяться місця відпочинку.Так що місця відпочинку мешканцям існують і в самому мікрорайоні,і поруч з ним.

Висновок щодо купівлі квартири на вулиці Чавдар на Осокорках.

Житловий масив в районі вулиць Є.Чавдар, Г.Ващенка, Б.Гмирі, С.Крушельницкої, розташований в одному з мальовничих місць Києва- на Осокорках, продовжує розвиватися як перспективний.        Нові сучасні житлові будинки з комфортними квартирами, близька присутність лінії метро, пр. М.Бажана, житлового масиву Позняки,а також розміщення мікрорайону поблизу лівого берега р.Дніпро, забезпечують комфортні умови проживання в ньому якщо ще не сьогодні, то вже точно -в найближчому майбутньому.

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові, Купити квартиру вторинний ринок, Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *