Як недорого купити квартиру в Києві?

Spread the love

Hot flat

Як недорого купити квартиру

в Києві

на вторинному ринку?

Корисні рекомендації  щодо купівлі квартири на вторинному ринку Києва недорого.

Дані рекомендації будуть корисні як для тих хто шукає економ варіант квартири так і для тих у кого в кармані для купівлі апартаментів в Києві побільше.

ДАНІ ПОРАДИ НАПИСАНІ ДЛЯ ТОГО ВИПАДКУ, КОЛИ ЦІНИ НА КВАРТИРИ ПАДАЮТЬ.

Юрист по питаннях купівлі нерухомості в Києві…

0988216642

Швидкість каравану верблюдів визначається швидкістю найповільнішого верблюду. А ціну на квартиру визначає ціна на найдешевші аналогічні об’єкти нерухомості.

Оскільки за умови, що ринок цін на квартири падає, мабуть, то відповідно навіщо платити більше за першу підходящу квартиру, яку ви знайшли на ринку. Навіть якщо Вам підходить район, тип квартири, тощо.

Торгуватися за ціну квартири потрібно завжди..Навіть якщо її продавець зараз не погоджується.

Уявіть ситуацію. Ви знайшли підходящу по всім параметрам квартиру. Але тільки ціна питання Вас не влаштовує . за умови, якщо на ринку є аналоги, які можна купити дешевше – торгуйтеся. Дуже малий шанс, що продавець квартири зможе її продати. Навіть якщо він не погоджується зараз – це не означає, що не погодиться спустити ціну квартири завтра.

Якщо не вмієте чи не можете сторгуватися найміть ріелтора.

У багатьох потенційних покупців нерухомості дуже часто існує бажання купити квартиру без посередника.  Але одним із випадків коли від ріелтора є користь – це вміння та досвід поторгуватися і збити завищені цінові прагнення власника квартири. Хоча з чиєю допомогою шукати собі квартиру це діло особисте.

Порівняйте ціну бажаної Вами квартири на вторинному ринку з ціною аналогічної квартири в новобудові.

Незважаючи на страх деяких покупців перед купівлею квартир в новобудові. Як кажуть новобудова від новобудови відрізняється. Можливо у тому самому районі міста Київ, поруч є майже збудована новобудова, ціна на квартири в якій значно нижча. Це також може бути додатковим аргументом для зниження ціни на об’єкт нерухомості, який ви хочете купити.

НАВІТЬ ПЕРЕЛЯКАНИМ ПОКУПЦЯМ КВАРТИР ІНОДІ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НОВОБУДОВУ.

Якщо у вас є ріелтор пере провіряйте ціни на запропоновані ним варіанти.

В даному випадку мова не йде про добросовісних фахівців з нерухомості. Мова йде про тих, хто намагається впихнути невпихаєме – основне, що б угода відбулася. Тому порада: пере провіряйте ціни на аналогічні об’єкти з тою квартирою, яку пропонує Вам ріелтор.

Завжди шукайте нові варіанти на ринку квартир…

Навіть, якщо Ви вже розчарувалися щодо можливості купити квартиру недорого за ціною, яка Вам підходить. Принаймі один раз уде передивляйтеся нові варіанти квартир на продажу. Також більшість пошукових агрегатів по нерухомості дають можливість підписатися на новини по вказаних вам параметрам об’єкту, який Ви шукаєте.

Не забувайте дорога чи дешева квартира краще перевірити її юридичну історію.

З повагою Команда HOTFLAT

Опубліковано у Купити квартиру вторинний ринок, Купити квартиру недорого в Києві. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *