ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ У МІСТІ КИЇВ

Spread the love

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ У МІСТІ КИЇВ

Як  купити квартиру в Києві (вторинний ринок) без посередників?  Без Агентств нерухомості? Без ріелторів? Інших бажаючих заробити на Вашій нерухомості?

Юридичниі послуги з приводу нерухомості…

0443611684

0988216642

Дана стаття написана з метою висвітлити тему:  «як купити квартиру без посередників?»   Стаття написана юристом по нерухомості, який разів сто супроводжував угоду щодо купівлі продажу квартир та іншої нерухомості. Як кажуть зі сторони інколи видніше.

До речі, якщо Вам потрібен юрист що зможе здійснити юридичний супровід купівлі продажу нерухомості….

Чи потрібен юрист при купівлі квартири в новобудові?

Чи часто в місті Києві укладаються угоди щодо купівлі продажу нерухомості без посередників?

Якихось графіків, офіційної статистики представити Вам не можу. Немає де взяти. Але висловлю думку п’яти нотаріусів, які посвідчують договори купівлі продажу квартир у місті Київ. Стверджують, що дві з трьох угод  у місті Києві, де купляють квартиру (чи продають, як хочете) – відбувається за участі так званих посередників по нерухомості.

Звичайно це суб’єктивна думка. Але… У більшості випадків угода по нерухомості  відбувається за участі ріелторів чи інших посередників по нерухомості.

Способи купити квартиру в Києві та в Київській області (як будь-де) без посередників:

Шукати оголошення щодо продажі кварти тільки від хазяїна самостійно, шукати прямого хазяїна квартири серед знайомих, пробувати виходити на продавця квартири, після того, як Вас познайомить ріелтор (якщо Вам совість дозволить), виставити оголошення від себе з пропозицією купити квартиру без посередника і чекати з моря погоди, що хтось з продавців Вам подзвонить.

Самостійно шукати продавців квартири.

Якщо чесно спосіб купити квартиру без всяких посередників достатньо ефективний. Поради: дивіться продаж квартири на декількох, близько п’яти, топових ресурсах. Мінуси такого способу для купівлі квартири: потрачений час, ви не зможете просто побачити деякі об’єкти з купівлі продажу, бо ріелтори їх продають в закритих групах (економлять на рекламі).

Шукати власника квартири, який її продає серед своїх знайомих.

Якщо чесно, зокрема в Києві, то даний спосіб абсолютно нелогічний. Ви будете обмежені як кількістю квартир, що продаються, так будете мати величезну втрату часу.

Пробувати обійти агента по купівлі-продажі квартир, який Вас познайомив з хазяїном житла, яке продається.

Про морально етичні моменти даного способу судити читачам. Автор даної статті проти. Але, як не крути, іноді потенційним покупцям квартири це вдається. Вирішувати Вам…

Також хочу зазначити, що у більшості випадків самі продавці квартири відмовляються йти на такий спосіб співпраці.

ТОП 10 Дурниць при купівлі квартири…

Розмістити на ресурсах по нерухомості оголошення про купівлю квартири з певними параметрами.

Ефективність даного способу купівлі квартири без посередника піддається сумніву. Як зазначають особи, що продали квартиру, цей спосіб мало ефективний.

Висновки:

Купити квартиру без посередника можливо. Але даний вибір має багато мінусів. Єдиним плюсом такого способу є теоретична можливість зекономити на послугах ріелтора.

Дякуємо за увагу. Команда HOTFLAT

Опубліковано у Купити квартиру вторинний ринок, Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *