Чого не варто купляти квартиру біля метро Харківська у Києві?

Spread the love

П’ять міфів про купівлю квартир та проживання у них біля метро Харківська у місті Київ.

Юрист з нерухомості:

050 469 11 13

  1. Дуже часто можна почути: біля метро Харківська Бортничі. Не буду там купляти квартиру,бо там Бортничі. Бо там Воняє. Якщо правда, то іноді Буває. Але не частіше ніж в іншому районі Києва оскільки причиною для запаху може бути багато джерел. І як кажуть найбільша загазованість в центрі міста Київ. 

Не буду там купляти квартиру, бо там мости, там завжди пробки. Шановні, подивіться статистику де найбільші пробки у місті Києві. Наприклад Кільцева дорога у Києві. Отже пробки не можуть бути причиною не купівлі квартири біля метро Харківська.

Вартість квартир біля станції метро «Харківська» у Києві станом на 27,15,2017 рік

Не солідний район. Навіть таке можна почути. Пройдіться по району. Подивіться, які машини стоять біля під’їздів. Тут навіть народні депутати Верховної ради живуть. Отже Солідність чи несолідність не може бути причиною купівлі або не купівлі квартири в цьому районі.

Вартість найдешевших квартир біля станції метро “Позняки” станом на 25,12,2017 рік.

  1. Далеко від центру. Якщо маєте гроші , то можете купити квартиру, хоч у центрі Києва. У даному випадку, тут наявне метро. Їздіть собі на здоров’я.

  2. Нема де піти, нема де відпочити. Таку фразу можна почути від людей, які ніколи в театр не ходять. Шановні, повірте, тут є де відпочити, що подивитися, де погуляти. Були б Гроші. Тому можете спокійно купляти квартиру біля метро Харківська у місті Київ.

    Поширені помилки при купівлі квартири…

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові, Купити квартиру вторинний ринок, Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *