Чи варто купувати квартиру в Софіївській Борщагівці?

Spread the love

Чи варто купувати квартиру в Софіївській Борщагівці?

Юрист з приводу купівлі нерухомості

0443611684

0988216642

Доброго дня! Для того аби дати відповідь на поставлене сьогодні питання потрібно комплексно розглянути Софіївську Борщагівку, не так як населений пункт, а як окремий мікрорайон приміської зони Києва, адже так воно і є, Київ все розростається та розростається і потихенько підминає в себе всі оточуючі його села та невеличкі міста: Софіївська, Петропавлівська Борщагівки, Вишневе тощо. Особливо це помітно на правому березі Дніпра, де межі між Києвом та приміською зоною фактично вже стерті, колишні поля, що розмежовували населені пункти вже забудовані новенькими житловими комплексами. Для початку варто розглянути одну спільну рису, що об’єднує всю приміську зону і стає ключовою у більшості випадків при виборі саме її за місце, де буде дім. Ця риса – це звісно ж ціна. Квартири в такому районі можна придбати в діапазоні навіть від 9000$ (американських доларів) за маленьку однокімнатну квартирку, якщо інвестувати у новобудову.

Консультації юриста з приводу купівлі продажу квартири…

Поширені помилки при купівлі квартири…

Щодо місця розташування Софіївської Борщагівки, то як вже зазначалося межі розмежування між нею і Києвом майже немає, умовною лінією поділу є Кільцева дорога. Саме село знаходиться на правому березі Києва у західній його частині. Якщо брати до порівняння Бровари чи Бориспіль, чи навіть Вишгород і Васильків, то Софіївська Борщагівка якісно виграє по віддаленості від Києва, у разі наявності бажання можна навіть пішки дійти до Києва, в залежності від конкретної частини Софівської Борщагівки, з якої ви будете йди, від 15 до 40 хвилини пішого ходу, і то 40 хвилин це з крайньої західної точки села.

Купити квартиру в Деснянському чи Дніпровському районі?

Тепер про основні транспортні магістралі. Як ви вже зрозуміли Софіївська Борщагівка межує з Кільцевою дорогою, що і є головним сполучником села з Києвом, варто лише пересікти її на протилежний бік. З самого села є три центральні виїзди, які і ведуть до Кільцевої: вулиця Київська, вулиця Соборна та вулиця Пушкіна, також до Києва можна дісьтатися проїхавши через сусідні Петропавлівську Борщагівку та Вишневе. Географічно Софівська Борщагівка розташована на приблизно однаковій відстані від Червоної та Синьої гілок метро (посередені між крайніми їх станціями), близько 10 кілометрів до кожної. Найближчі станції  – метро Академмістечко та Житомирська (червона гілка), метро Теремки та Іподром (синя гілка). В обидві сторони ідуть маршрутні таксі (маршрутки). До Червоної гілки: 716, 301, 721, 720, 796 тощо; до синьої гілки: 718, 904 тощо. Недалеко (2-3 зупинки маршруток) також є трамвайні колії , де курсують трамваї № 2 (до Борщагівки, що в Києві) та 3 (до залізничного Вокзалу), по дорозі можна здійснити пересадку на 14 (до Контрактової площі) та 15 (теж до Вокзалу, проте через метро Берестейську) трамваї.

Як збити ціну на квартиру?

Сама Софіївська Борщагівка активно нині забудовується, крім наявних поруч уже готових ТРЦ (Торгово розважальний центр) «Квадрат», «Апрель» та інших, в ЖК (Житловий комплекс) «Львівський» відкрився свій ТРЦ. У всіх ЖК, що у Софіївській Борщагівці є безліч кав’ярень, кафе, барів, ресторанів, дитячих майданчиків тощо, куди б ви могли сходити та відпочити. Також зовсім поруч є кінотеатри та нічні клуби, тож сумувати вам не доведеться, аби було бажання вийти з дому.

Інфраструктура – тут знову ж таки зрозуміло, що по ходу забудови, відкривалося безліч магазинів, аптек, приватних поліклінік, шкіл та садочків, майже у кожному ЖК. Звичайно що є і державні заклади для дітей та державні заклади медицини, проте є свої нюанси, про які я розповім нижче.

Чим квартира в новобудові краще ніж квартира на вторинному ринку?

Тепер щодо зовнішнього вигляду Софіївської Борщагівки. Провівши забудову, Житлові комплекси, зазвичай, облагороджують територію, кладуть бруківку, ремонтують дорогу у себе, ставлять ліхтарі, кладуть газони, будують дитячі майданчики тощо. Тож,  з приводу того чи будете ви жити у старому «совєтському» селі, то однозначно ні. Наразі Софіївська Борщагівка більше нагадує невеличке містечко зі своїм внутрішнім, набагато чистішим ніж у Києві, порядком.

Як недати збити ціну продажі квартири?

Переваги проживання у Софіївській Борщагівці. Хоча Київ зовсім поруч, та повітря тут все ж чистіше, особливо в віддалених районах села, або приватному секторі, тут однозначно затишніше, ціни на житло дешевше, а якість та комфорт життя не гірше ніж у Києві.

Які запитання потрібно собі задати при купівлі квартири

Недоліки – тут все значно складніше. Головним недоліком, маючи досвід постійного проживання у Софіївській Борщагівці, протягом останніх 9 років, як я вважаю, є затори. У години пік на всіх центральних дорогах збираються кілометрові затори, зранку на виїзд, ввечері на в’їзд у село. Деколи для того аби проїхати 2 кілометри до Києва можна постояти до 45 хвилин у заторі. Також варто сказати і про проблеми з парковочними місцями (машину на ніч реально деколи нікуди діти, все забито) та проблему перенаселення села, тобто групи в державному дитячому садочку та класи в школі переповнені. Поліклініка, на щастя є власна, проте лікарня знаходиться аж у Боряці, швидку з Вишневого чи Боярки деколи доводиться довго чекати.

Цікава інформація про купівлю квартири?

Отож, підсумовуючи усе викладене можна сказати наступне: хоча район досить привабливий, а ціни на житло відносно низькі, проте все ж є свої недоліки. Якщо вищезазначені проблеми вам не такі вже і важливі, то Софіївська Борщагівка дуже привабливе для інвестицій в нерухомість місце!

Чому деяку нерухомість вашко продати?

З повагою!

Команда HOTFLAT!

Юридичний аналіз забудови

Опубліковано у Передмістя міста Києва купити квартиру, Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *