Чи потрібен юрист при купівлі квартири в новобудові?

Spread the love

Женіть юриста з його аналізом забудовника при купівлі квартири в новобудові…

Юридичний супровід купівлі продажу квартир

0988216642

0443611684

Правдива інформація, щодо користі юридичного супроводу, який здійснюється адвокатами, юристами, та іншими фахівцями у галузі права.

Перевірити всі документи  на новобудову юрист не може.

Звичайно, щось він там у реєстрах подивитися може. Але повірте, якщо в забудовника все гаразд, то він Вам і так всі документи покаже. Якщо ж в нього є якісь питання, то звичайно скаже, що все окей, але тільки потім зможе показати.

Як використовують Забудовники майже законні схеми обману…

 Питання друге: чи не покаже Вам забудовник якусь «липу?

Договір про купівля квартири в недобудові – та всі вони одинакові.

Купівля-продаж майнових прав, ф’ючерсний, форвардний контракт, переуступки, участь у фонді гарантування вкладів, та повірте – всі вони одинакові. Їх суть одна – колись мабуть забудовник добудує Вашу квартирку. Може…

Але… У кожного забудовника бувають різні менеджери… З різними мотивами… Тай забудовник може підкласти якусь міну уповільненої дії.

Скажу Вам точно – поміняти юрист у Договорі нічого не зможе…

Дуже часто клієнти, що замовляють послуги юриста по супроводу угод, думають, що прийде юрист пафосно, розкаже менеджерам по продажу квартир щось дуже розумне. І вони, побіжать міняти щодо купівлі новобудови на користь покупця «поки що не існуючої» квартири. Брехня це все. У хороших компаніях будівельних, іноді навіть двох осіб інвесторами квартири вписати не можна. Не кажучи вже про якісь суттєві умови, наприклад щодо відповідальності забудовника. Отже, Висновки робіть самі.

Але бувають моменти, юрист в умовах договору може помітити якусь суттєву дрібницю. І зокрема в якихось ситуаціях, зокрема в чесних, але невеликих забудовниках, може зберегти клієнту і час і гроші.

Юридичні фальстарти при підготовці документів на продажу нерухомості.

Речі від яких Вас юрист точно не застрахує…

Помер забудовник фізична особа. Путін скину бомбу на новобудову у Києві. Заборонили будувати всі нові будинки в Києві Інші абсурдні ситуації щодо новобудов.

І все ж таки. Юрист може підказати явну лажу при інвестуванні в новобудову. Якщо це грамотний юрист.

Дякую за увагу.

Якщо надумали звертатися до юристів, то ось вам допомога

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові, Юридичні поради: купівля-продаж квартир | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *