Чи ознайомлювати потенційних покупців квартири з документами?

Spread the love

Чи ознайомлювати потенційних покупців квартири з документами?

Чи не ризиковано ознайомлювати потенційних покупців квартири з документами на неї?

   Юридична консультація: чи безпечно ознайомлювати потенційних покупців квартири, яка виставлена на продажу з документами щодо неї, при відсутності впевненості, що вони точно її куплять.

Юридичні консультації купівля-продаж нерухомості…

0443611684

0988216642

Що означає ознайомлювати з документами?

   Іноді потенційний покупець вашого нерухомого майна просто просить предявити документи. Іноді вислати за допомогою інтернету вислати, іноді просить їх предявити вашому юристу і переслати у разі необхідності, у інших випадках передбачених розумними і дурними бажаннями умовного-потенційного покупця і нічого не варту вашу квартиру….

Послуги юриста при купівлі нерухомості…

Навіщо при підборі квартири просять ознайомитися з право підтверджуючими та правовстановлюючими документами на неї?

   Незважаючи на деяку абсурдність даного питання, під час здійснення юридичного супроводу купівлі нерухомості, юристи його чують десятки разів. Отже навіщо? Люди добрі, у Вас же не мішок гною бажають купити… Ви продаєте квартиру! Кошти на яку збирають ціле пів життя. Кожний об єкт нерухомого майна, має свою історію юридичну, так би мовити. Без наданої Вами інформації це досить важко зробити, хоча і так можливо.

Чи не ризиковано показувати документи на нерухомість потенційним покупцям на неї?

   Щодо ризиків. В ліс ходити вовків — боятися. Ви ж хочете щось продати?  Якщо чесно, навіть з чужими оригіналами документів на руках, щось Важко зробити. не говорячи вже про їх копії.

   І повірте, крім цього одного способу, існує ще тисячі, як отримати копії Ваших паперів.

Як перестрахуватися передаючи копії документів на руки або пересилаючи їх за допомогою поштового зв’язку?

   Рекомендація юриста: якщо Вам вже дуже страшно: по перекреслюйте, під черкніть копії документів які передаєте, пересилайте тільки чорно-білі копії.

   Просять ознайомити з право підтверджуючими та правовстановлюючими документами. Іноді просять показати документи минулих власників, або ті на підставі яких зареєстроване право власності на вашу квартиру. Також актуальною є інформація про зареєстрованих (приписаних) осіб, як на теперішній час, так і на минуле.

Які “бумаги на квартиру” просять показати? Для чого?

Чому, не потрібно боятися показати документи на квартиру, яка продається?

   Ви ж хочете продати Вашу найкращу у світі квартиру з найчистішою юридичною історією. Якщо ж ви не хочете показати людям з грошима документи на неї, то незважаючи на те, що квартира їм може сподобатись, вони знайдуть квартиру з документами чистіше і власниками привітними.

Бажаємо Вам як найскорше так і найдорожче продати Вашу хату.

З повагою команда HOTFLAT

Опубліковано у Купити квартиру вторинний ринок, Юридичні поради: купівля-продаж квартир. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *