Купити квартиру на проспекті П. Григоренка!

Spread the love

Проспект Петра Григоренка.

Всі “за” та “проти” стосовно придбання квартири!

   Де знаходиться пр. П. Григоренка ?

 Перша, проектна назва проспекту-магістраль Осокорки Троєщина. Забудову проспекту розпочато у 1992 році. Сучасну назву -на честь правозахисника, радянського генерала Петра Григоренка було обрано з 1993 р.

Юристи по нерухомості в Києві…

0443611684

0988216642

  Протяжність проспекту-3 км. Проспект знаходиться у Дарницькому районі, з’єднує масиви Позняки з Осокорками і простягається від вул. Дарницьке шосе до вул. Коллекторній. До проспекту прилучаються вулиці Тепловозна, О. Пчілки, Здолбунівська, А. Ахматової, пр. М. Драгоманова, Княжий Затон, пр. М. Бажана, вул. С. Крушельнийької, Б. Гмирі. Суто умовно пр. П. Григоренка можна розподілити на чотири частини, у трьох з яких знаходяться житлові багатоповерхівки – перша частина знаходиться від вул. Здолбунівський до вул. А. Ахматовій, друга від вул А. Ахматовій до пр. М. Бажана (ст. метро Позняки), третя від пр. М. Бажана до вул. С. Крушельницькій (непарні номери) та вул Б. Гмирі (парні номери) і четверта частина проспекту пролягає біля супермаркетів “Метро” (буд. №43) та “Епіцентр” (№40) від вул. С. Крушельницької та Б. Гмирі.

   Типи квартир які Ви маєте можливість купити на проспекті П. Григоренка ?

   Перші будинки з’явилися на проспекті П. Григоренка в кінці 90-х, початку 2000-х років, під час будівництва використовувалися сучасні технології. Квартири були в основному економ і комфорт класу, містили не менше 15 поверхів, використовувалася монолітно каркасна технологія, цегляна або збірна панельна технологія, а в якості матеріалу стін використовували панелі і цегла. Після 2004 р. на проспекті з’явились будинки з більш комфортними квартирами (бізнес-класу), а в якості будівельного матеріалу використовували керамзитобетонні і українські панелі, українську цеглу. Всього на проспекті побудовано близько 60 житлових багатоквартирних будівель.

   З початку, на проспекті забудовували непарний бік проспекту, а десь з 2008 р. парний. Саме з вікон квартир будинків по парному боку проспекту відкривається дивний панорамний вигляд правобережного Києва. Біля станції метро Позняки зведено висотний торгово – житловий комплекс. Поруч перебудовується сільськогосподарський ринок в галерею побутових установ. 

 Чи зручно організовано транспортне сполучення на проспекті?

   На проспекті П. Григоренка дуже зручно організовано транспортне сполучення з багатьма районами столиці. Від станції метро Позняки можна в будь-яку погоду швидко дістатися до центру міста і інших його районів, трамвай №8 сполучає проспект з Дарницьким вокзалом, Харківським шосе, автобус №108 – з Березняками і Русанівкой, а марщрутні автобуси дублюють проїзд з проспекту у будь-які мікрорайони міста.
  Як развита инфраструктура в районі пр. П. Григоренка? Оскільки проспект забудовувався на початку 2000-х років, остільки його забудова вироблялася комплексно, з врахуванням вже сформованих вимог до забезпечення комфортних умов життя населення. Уздовж проспекту, як з парного, так і з непарного боку знаходяться дитячі установи-дитячи садки, гімназії (наприклад, Слов’янська гімназія), дошкольні учбові заклади (№270 і ін.), школи, спортленди, супермаркети “Сільпо”, ”Білла”, ”Новус”, ”Метро”, ” Епіцентр”, “Велика кишеня”, ресторани, кафе і т. і. Неподалік від перетину з вул. Пчілки знаходиться Дитячий розважальний центр (Маняня сіті)

   Які державні медичні заклади існують в районі проспекту?

  Державних медичних установ безпосередньо на пр. П. Григоренка немає але вони знаходяться неподалікь на Харківському шосе (поліклінники, лікарні). Доїхати до них можна на трамваї №8-декілька зупинок. Безпосередньо біля проспекту розташовані приватні лікувальні установи (наприклад, Стоматологія Задорожного, Медичний центр Інсайт медікал та ін.) велика кількість аптек.

  Які місця відпочинку організовані біля пр. П. Грігоренка ?

 Біля пр. П. Грігоренка добре обладнано значну кількість місць відпочинку. Так, біля перетину з вул. Тепловозною знаходиться велике озеро Прірва, з іншого боку проспекту-озеро Корольок, велике озеро Жандарка з обладнаним шкільним стадіоном. Біля проспекту є багато парків, спортивних майданчиків, стадіонів, обладнаних спортивними знаряддями. Є Київський театр Тисячоліття, різні фітнес Сіті. На перетині з проспектом М. Бажана біля озера Позняки розбито однойменний парк відпочинку та розваг для дітей та дорослих. З іншого боку пр. Григоренка знаходиться озеро Срібний кіл, а на його березі кав’ярні та піцерії.

  Чи так вже все комфортно на пр.  Грігоренка ?

  Так, саме так воно і є, за винятком небагатьох але. Неподалік біля перетину вул. Здолбунівська та М. Драгоманова знаходиться місце скидання відходів Дарницької ТЕЦ, пил від яких, при сильному вітрі розноситься, у тому числі і у бік пр. П. Грігоренка. Вже декілька років адміністрація міста, району, обіцяють екологам і жителям довколишніх вулиць усунути цю проблему, але доки своїх обіцянок влада не виконує. Наступним неприємним моментом для тих, хто мешкає на пр. Григоренка, є велика інтенсивність руху автомобільного транспорту по проспекту.

  Річ у тому, що пр. Григоренка сполучає дві великі транспортні магістралі – проспект М. Бажана і Дарницьке шосе. Перша магістраль є частиною траси Бориспіль-Київ і веде до Південного мосту, а друга- з’єднує правобережжя Києва з Дарницьким вокзалом через Дарницький міст. Тому коли один з мостів переобтяжений, транспорт прямує по пр. П. Григоренка до проїзду через р. Дніпро по іншому мосту. З цієї причини, вранці, пр. П. Григоренка часто буває переобтяжений рухом автомобільного транспорту.

Висновок:

   Знаходячись в центрі Житлового масиву Позняки і перетинаючись із станцією метро Позняки, пр. П. Григоренка є центральною артерією масиву. З цієї причини не тільки на самому проспекті, але й на вулицях поблизу, зосереджені різні організації і заклади, необхідні для забезпечення багатогранної життєдіяльності масиву-Адміністрація Дарницького району, медичні установи, Спортивний палац, чисельні магазини і супермаркети, підприємства громадського харчування, ательє, майстерні і т. і. Тому, якщо комусь здасться, що чогось на проспекті не вистачає для комфортного життя, то це щось, завжди можна знайти поруч.

З ПОВАГОЮ КОМАНДА  HOTFLAT

Опубліковано у Купити квартиру вторинний ринок, Про купівлю квартир в різних районах Києва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *