Про купівлю квартири в – ЖК «Лебединий»

Spread the love

Деякі особливості купівлі квартири в ЖК «Лебединий»

Новобудови у Харківському масиві та м-к Бортничі завжди викликають пожвавлені дискусії з приводу того чи варто чи не варто тут селитися, адже тут таки відчувається запах, край Києва, далеко від центру, не зовсім престижний район тощо, проте якщо відкинути ці всі спірні фактори про які ми вже говорили в наших інших статтях, то найчастіше все ж ми цікавимося конкретними об’єктами, їх особливостями, цінами, плануваннями, інфраструктурою, безпечністю інвестування тощо.

Супровід купівлі юристом новобудови в місті Київ

04431184

Тож сьогодні мова піде про ЖК «Лебединий», розташований, як ви вже зрозуміли, в районі метро Харківська, на перехресті вулиць Ревуцького та проспекту Миколи Бажана. Будівництву присвоєно адресу – вул. Ревуцького 40.

Про цікаві моменти при купівлі квартири в Києві….

Комплекс розташований на місці колишнього ринку і саме з цього приводу у забудовника і виникали в подальшому проблеми, хоча зважаючи на темпи забудови та продажу квартир, воно того було варте ,адже місце дійсно цікаве, зручна розв’язка, три хвилини пішки до станції метро Харківська (зелена гілка), поруч магазини, аптеки, кафе, розважальні заклади тощо.

Деякі міфи про купівлю-продаж квартир в місті Києві.

До самого забудовника містом була висунута вимога здійснити благоустрій зони поруч з будинками, а саме облаштування паркової зони поруч озера над яким стоятимуть будинки (вийде симпатична місцина для прогулянок, або для того аби просто відпочити за кавою теплим літнім вечором поруч водойми). На сайті об’єкту є галерея з очікуваним результатом облаштування цієї зони.

https://lebedinyiy.com.ua/ru/option/

Ціна з квадратний метр різниця в залежності від будинку, зрозуміло, що у першому домі, який здається швидше, ціна буде більша, але у другому домі ви ще можете встигнути про інвестувати житло за середньою ціною 17500 грн за метр квадратний (ціна на середину травня 2018 року).

Купити квартиру біля метро Харківська у Києві (плюси і мінуси).

Тепер щодо юридичних аспектів цієї забудови. Почнемо, так сказати з самого коріння, а точніше – землі на якій будується ЖК «Лебединий». Як вже зазначалося раніше, комплекс стоїть на земельній ділянці де був розташований ринок – навіть ті хто про це не знав, можуть здогадатися поглянувши на кадастрову карту, де зазначено, що  цільове призначення землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Сам же забудовник стверджує, що дозвіл їм надано на реконструкцію майнового комплексу будівель (в тому числі житлових будинків) з облаштуванням благоустрою зони, що він готовий підтверджувати копіями документів, у себе у відділі продажу.

Юридичні особи, задіяні у будівництві на даний момент у процедурі банкрутства не перебувають, а їх основні види діяльності відповідають тому, чим вони займаються у цьому проекті що підтверджується інформацією з Мінюсту.

Щодо технічної документації, містобудівних умов і різного роду дозволів то тут забудовник підійшов ґрунтовно до питання, є документи починаючи від дозволу поліції на зміну розв’язки і до дозволів з аеропортів Бориспіль і Жуляни. Наявні договори по водопостачанню, електроенергії тощо, виконуються містобудівні умови.

Як недорого купити квартиру в місті Київ.

На жаль, не все так яскраво у історії цієї новобудови: ФОП, що здійснював підприємницьку діяльність на ринку колись, подав до суду на забудовника про скасування дозволу на будівництво. По результату судів – рішення у Верховному Суді України прийнято на користь забудовника. Тобто на даний момент справу закриту. З текстом рішення можна ознайомитися у офісі забудовника, або ж у Судовому реєстрі.

В цілому співвідношення ціна/якість/надійність доволі високе, об’єкт цікавий, проте з негативу – невідповідність цільового призначення землі будинкам, що на ньому будуються.

З повагою команда HOTFLAT!

Опубліковано у Купити квартиру в новобудові | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *